ANGELUS

41-707 Ruda Śląska

ul. Piłdsudskiego

(przy cmentarzu o. Franciszkanów)

Telefon całodobowy

508 682 904

angeluspogrzeby@interia.pl

Usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe Katowice – Angelus

Zakład pogrzebowy Angelus mieści się obok cmentarza Rzymsko-katolickiego w Rudzie Śląskiej, jednakże usługi naszej firmy skierowane są do wszystkich mieszkańców z okolicznych miast, np. Katowic.

Zakład Angelus powstał w 2005 roku i z początku jedynym punktem w ofercie były usługi kamieniarskie. Od 14 lat zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości nagrobków z granitu oraz galanterii nagrobkowej.

Wraz z upływem czasu rozszerzyliśmy swoją działalność o usługi pogrzebowe i kremacyjne.

Dokładamy wszelkich starań, by pożegnanie ze zmarłą osobą przebiegło w jak najmniej bolesny sposób. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata bliskiej osoby to bardzo przykre doświadczenie w życiu każdego człowieka, dlatego oferujemy kompleksowe zrealizowanie pogrzebu lub kremacji, wraz z dopełnieniem wszystkich niezbędnych formalności oraz emocjonalnym wsparciem.

Wszelkie kwestie formalne, które są związane z organizacją pochówku są niezwykle ważnym elementem całego procesu, ale za razem bardzo kłopotliwym dla bliskich i rodziny osoby zmarłej.

Nasi pracownicy oferują całkowite wsparcie – na Państwa życzenie dopełnimy wszelkich formalności w USC oraz ZUS. Obowiązujące przepisy nie są nam obce, dlatego też doskonale wiemy jak najszybciej i najlepiej dopełnić wszelkich formalności związanych z organizacją pochówku.

Usługi kremacyjne – Angelus

Wybór pomiędzy standardowym pogrzebem a kremacją jest kwestią indywidualną. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ta druga opcja, jest coraz częściej wybierana, dlatego też oferujemy Państwu profesjonalne usługi kremacyjne.

Do powierzonego zlecenia podchodzimy kompleksowo. Cały proces zaczyna się od rezerwacji terminu kremacji oraz pomocy w załatwieniu wszelkich formalności oraz dokumentów kremacyjnych (inaczej – zlecenie spopielenia zwłok). Następnie na życzenie klienta organizowana jest ceremonia pożegnalna, podczas której osoby rodzina oraz bliscy mogą pożegnać się ze zmarłą osobą.

Nasi pracownicy cechują się niezwykłym zrozumieniem do drugiego człowieka oraz empatią, dzięki czemu mogą Państwo liczyć nie tylko na wsparcie formalne, ale również emocjonalne. Wiemy, że strata bliskiej osoby to jedno z najgorszych doświadczeń na drodze życia.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to serdecznie zapraszamy do kontaktu.